• BLACK
  • WHITE

Cennik

Zapraszamy do naszej kręgielni! Sześć doskonale przygotowanych torów, różne rozmiary kul, ekrany, na których na bieżąco można śledzić wyniki gry, rozrywkowa muzyka oraz komfortowe loże gwarantują świetną zabawę zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów! W przerwie pomiędzy rundami możecie Państwo posilić się przekąskami z naszej restauracji czy skorzystać z asortymentu baru zamawiając wyśmienite drinki czy regionalne piwo.

Czas gry w kręgle wynosi 55min. Grę rozpoczynamy o pełnych godzinach zegarowych. Na 1 torze może zagrać maksymalnie 8 osób

:

od 12 do 17:00

:

od 17:00

NIEDZIELA - ŚRODA

od 12 do 17:00:

110 PLN

od 17:00:

150 PLN

CZWARTEK - SOBOTA

od 12 do 17:00:

130 PLN

od 17:00:

150 PLN

dołącz do nas na:

instagram facebook youtube linkein

OFERTA DLA FIRM

Szukacie fajnego pomysłu na imprezę integracyjna? Chcecie fajnie spędzić czas ale szukacie sposobu na zbliżenie członków zespołu? Wspólne wyjście na kręgle okaże się strzałem w dziesiątkę! Nasza kręgielnia posiada własny bar, możliwość wynajęcia loży oraz zamówienia cateringu. Takie wyjście firmowe na długo pozostanie w pamięci.

Aktualności

12 04

KARTA MULTISPORT

Od teraz w naszej kręgielni zagrasz z kartą Motorsport.

05 05

NOWE MENU

Nowe menu już jest. Smaczne i wygodne do jedzenia dania idealnie wpasują się w charakter kręgielki i pozwolą w pełni cieszyć się udaną wizyta.