• BLACK
 • WHITE

ODKRYJ SMAKI PLACU NOWEGO

Wierzymy, że jedzenie powinno być smaczne i cenowo osiągalne dla każdego, dlatego w naszej restauracji tworzymy kuchnię w stylu casual dining. Świat jest pełen smaków. Tradycje kulinarne podróżują i przenikają się. To nas inspiruje do sięgania po przepisy z odległych krajów, do odważnych eksperymentów łączących składniki z różnych kontynentów i zabawy formą podania dań. Najważniejszy jednak jest dla nas niebanalny smak i rozkosz, którą podczas jedzenia widzimy na twarzach naszych Gości.

 • <
 • >

SZEF KUCHNI

Za sukcesem naszej karty dań stoi szef kuchni Daniel Socha. Wieloletnie doświadczenie, doskonały zmysł smaku i ciekawość nowych smaków sprawiają, że ciągle poszukuje nowych kulinarnych doznań. Jak sam mówi, za smak odpowiadają przede wszystkim doskonałej jakości składniki, dlatego osobiście weryfikuje jakość produktów. Odważnie sięga po dania kuchni międzynarodowej, bowiem to oddaje kosmopolityczny charakter dzisiejszego świata.

dołącz do nas na:

instagram facebook youtube linkein

Zarezerwuj stolik

Zachęcamy do zrobienia rezerwacji. Jeśli rezerwacja dotyczy dnia bieżącego prosimy o kontakt telefoniczny: 12 442 77 00

  informacje RODO i Polityka Prywatności

  poznaj nasze wnętrza

  Aktualności

  01 08

  Nowe godziny otwarcia

  Od 1 sierpnia zapraszamy w nowych godzinach otwarcia - od poniedziałku do piątku od godziny 13, a w weekendy już od 12. Do zobaczenia!

  05 07

  LETNIA wkładka sezonowa

  Papryczki padrón, krewetki z chorizo i gazpacho to kilka najnowszych propozycji z naszej letniej wkładki sezonowej.

  23 04

  Premiera nowej karty menu

  Popularne dania w nowej odsłonie, nowości i niespodzianki - to wszystko już od dziś w naszej nowej karcie menu.